Menu

Zde jsou všechny články v češtině
Kategorie pro novinky
 
 
 

Teambuilding

Firemní dny, vánoční večírky a oslavy úspěchů


K-net - to nejsou jen deadliny, stres a spousta práce. Když se nám něco velkého povede, slavíme. Každý rok si taky děláme tzv. Firemní den. Věnujeme mu důkladnou přípravu, abychom si ho pak všichni co nejvíc užili. Vždy na něm sportujeme a vyhlašujeme několik soutěží. Nechybí ani dobré jídlo a pití a naši umělecky zdatní kolegové se nám starají rovněž o hudební doprovod. Důležitou součástí těchto setkání je také vzájemné představení si, čeho jsme v uplynulém roce dosáhli a jaké máme plány do budoucna. Vždy se jedná o velice příjemný týmový zážitek.

Semináře a workshopy

„Chceme Vám být blíž"


Již více než 25 let jsme uznávanými odborníky v oboru IT. Proto si můžeme dovolit předávat část svých znalostí i vám. Několikrát ročně pořádáme semináře a workshopy pro manažery i IT pracovníky na různých místech – Praha, Brno, Ostrava, nově též Olešnice na Moravě. Na seminářích přednáší naši specialisté i odborníci z partnerských firem. Na většinu našich seminářů je volný vstup, stačí bezplatná registrace na akci zde na našem webu.

Sledujte proto tuto stránku (můžete odebírat RSS) nebo naše profily na Facebooku LinkedIN pro včasné upozornění na příští akci.

 
 
 

Naši zákazníci

„Chceme Vám být blíž"


Naši zákazníci jsou naši přátelé. Nezáleží na tom, zda se jedná o firmu, úřad, školu, nemocnici nebo jednotlivce. Jejich potřeby chceme přesně zaznamenat, porozumět jim; navrhnout, provozovat a školit takové informační technologie, které nejlépe podpoří jejich úsilí. Pro své obchodní případy, projekty i periodické smlouvy získávají naše podpůrné služby, aby se jejich představa a následná realita staly synonymy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všechny novinky týkající se projektu K-NET pro školy - výzva 51
 
 

Akce pro zákazníky

Zákaznické dny, výročí firmy a další významné události


Jelikož rádi slavíme každý rok našeho úspěchu, jednou ročně se s našimi zákazníky potkáváme na akci s názvem Zákaznický den. Jedná se vždy o událost spojující předávání znalostí v dopoledních hodinách a příjemné kulturní zážitky v odpoledních a večerních včetně bohatého pohoštění. Našich zákazníků si vážíme a na tato ne zcela formální setkání s nimi se vždy velmi těšíme. Krom zákaznických dnů se občas objeví i jiné vhodné příležitosti k oslavě, jako bylo třeba 20. výročí firmy pořádané v Brně ve Vile Tugendhat nebo kolaudace nové budovy K-net.

Pozvánky

Připravujeme pro vás další akce,
budeme vás informovat.

 

Získejte od K-net více


ČASOPIS LOGIN

Již téměř 10 let vydáváme náš vlastní firemní zpravodaj, který třikrát do roka obdrží 1500 čtenářů. V časopise se dočtete nejen, jak se nám vede a co je u nás nového, ale především co nového chystáme pro Vás a jaká nová technická řešení aktuálních IT problémů navrhujeme.
 
login
 

VIDEOTIPY JÁRY LUDVÍKA

Krátká videa, díky kterým v jedné až třech minutách zlepšíte své dovednosti při práci s počítačem. Jára Ludvík je IT specialista z K-netu a poradí vám, jak být efektivnější.  
 
 
 
 

Podporujeme

Umění, sportovní a dovednostní soutěže, kulturní události


Pozice, kterou na trhu již více než 20 let budujeme, nám dává možnost podpořit projekty i mimo oblast našeho podnikání. Fandíme mladým umělecky nadaným lidem, podporujeme sport těla i mysli a jsme rádi, když se můžeme podílet na všem, co má dobrou myšlenku a co přináší lidem skvělé zážitky. Jsme rádi, že můžeme předávat energii novým pěkným projektům.