Menu

Teambuilding

Firemní dny, vánoční večírky a oslavy úspěchů


K-net - to nejsou jen deadliny, stres a spousta práce. Když se nám něco velkého povede, slavíme. Každý rok si taky děláme tzv. Firemní den. Věnujeme mu důkladnou přípravu, abychom si ho pak všichni co nejvíc užili. Vždy na něm sportujeme a vyhlašujeme několik soutěží. Nechybí ani dobré jídlo a pití a naši umělecky zdatní kolegové se nám starají rovněž o hudební doprovod. Důležitou součástí těchto setkání je také vzájemné představení si, čeho jsme v uplynulém roce dosáhli a jaké máme plány do budoucna. Vždy se jedná o velice příjemný týmový zážitek.

 

Party za 100 mega

30. června 2019 náš tým vytvořil nový obratový rekord – 100 milionů! Takový úspěch samozřejmě nelze nechat bez oslavy, a tak jsme to v září pěkně oslavili.

Potkali jsme se u nás na centrále v Brně na Olomoucké, kde nás čekaly zasloužené radovánky. Hlad jsme zahnali grilováním, žízeň zase výborným pivem z pivovaru Hejkal v Novém Městě na Moravě, jehož spoluzakladatel je náš vedoucí divize výroba Petr Nepustil. Abychom nezaháleli, půjčili jsme si také discgolfové koše a disky, rozestavěli je kolem firmy a dobře si společně zahráli.
Těšíme se, že budeme naše výsledky dále zlepšovat a že k našemu úspěchu přispějí také noví kolegové! Pokud máte chuť na změnu a práci v aktivním týmu, který se rád překonává a přináší ta nejlepší řešení, mrkněte na naše otevřené pozice.

 

 


 

Party za 80 mega

V srpnu 2016 jsme oslavili úspěch. Podařilo se nám dosáhnout plánovaného obratu 80 milionů Kč. No, a to chce oslavit! Oslavy se účastnili i někteří rodinní příslušníci. Grilovali jsme, opekáli buřty, pili dobré pití. Popřáli jsme šéfovi k narozkám, tak z toho byl tak dobře naladěn, že říkal, že tu party za 100 mega bychom měli zvládnout už příští rok.