Naši zákazníci

Naši zákazníci

„Chceme Vám být blíž"


Naši zákazníci jsou naši přátelé. Nezáleží na tom, zda se jedná o firmu, úřad, školu, nemocnici nebo jednotlivce. Jejich potřeby chceme přesně zaznamenat, porozumět jim; navrhnout, provozovat a školit takové informační technologie, které nejlépe podpoří jejich úsilí. Pro své obchodní případy, projekty i periodické smlouvy získávají naše podpůrné služby, aby se jejich představa a následná realita staly synonymy.

Mesto Kladno Logo

Město Kladno

Kladenský magistrát se řadí mezi úřady, které svým zájmem a náklonností k novým technologiím a systémům jdou dalším městům příkladem. V současné době je Kladno průkopníkem ve zveřejňování smluvních dokumentů. Jeho občané tak mohou na webových stránkách města veřejně posuzovat transparentnost smluvních vztahů.
 

Číst dál: Město Kladno

H&B REAL

Společnost H&B REAL

Vsetínská společnost H & B REAL, a.s. vznikla v únoru 1992 jako realitní kancelář. Od té doby prošla dynamickým vývojem a stala se zkušeným partnerem v oblasti prodeje, pronájmu a správy nemovitostí, oceňování firem a nemovitostí, zajišťování evropských a českých dotací pro firmy i osoby a realizátorem mnoha developerských a realitních projektů.
 

Číst dál: H & B REAL

Coty-logo

Společnost COTY

COTY je přední světovou kosmetickou společností. Byla založena v roce 1904 v Paříži a její portfolio zahrnuje známé vůně, dekorativní kosmetiku a produkty péče o pokožku a tělo, které se prodávají ve více než 130 zemích.
 

Číst dál: COTY

NMNM-logo

Nové Město na Moravě

Moderní technologie zrychlily Městskému úřadu v Novém Městě na Moravě přístup k informacím. Městský úřad v Novém Městě na Moravě rozhodně nepatří k technologicky zastaralým úřadům. V oblasti zavádění a využití nových Informačních technologií (IT) zaujímá přední místo mezi úřady v kraji Vysočina. Velmi dobrá orientace v oblasti IT umožňuje internímu týmu, tam kde je to možné, využívat i volně šiřitelný software (tzv. Open Source). Oddělení informatiky poskytuje také IT služby všem příspěvkovým organizacím v rámci města a stará se i o okolní obce.
 

Číst dál: Nové Město na Moravě