Menu

Naši zákazníci

Naši zákazníci

„Chceme Vám být blíž"


Naši zákazníci jsou naši přátelé. Nezáleží na tom, zda se jedná o firmu, úřad, školu, nemocnici nebo jednotlivce. Jejich potřeby chceme přesně zaznamenat, porozumět jim; navrhnout, provozovat a školit takové informační technologie, které nejlépe podpoří jejich úsilí. Pro své obchodní případy, projekty i periodické smlouvy získávají naše podpůrné služby, aby se jejich představa a následná realita staly synonymy.

logo gynome

Zajištění IT konektivity pro Gymnázium v Novém Městě na Moravě

Gymnázium Vincence Makovského patří k vyhlášeným víceletým gymnáziím, která se zaměřují na sportovní výuku a rozšířené vzdělávání v oboru informatiky. Vedení školy se dlouhodobě snaží o to, aby prostřednictvím grantů a dotačních titulů získalo na rozvoj gymnázia maximální objem finančních prostředků a bylo schopné nabídnout studentům ty nejlepší podmínky pro studium, které půjdou ruku v ruce s trendy moderní doby.
 

Číst dál: Gymnázium Nové město na Moravě

Logo BW Maso Klouda 300

Firma Maso Klouda svěřila své účetnictví do K-net cloudu

Maso Klouda se od jara letošního roku specializuje na zpracování kvalitního hovězího a vepřového masa z výhradně českých chovů. Nabídku sortimentu tvoří například prémiová steaková masa v tradičních i netradičních úpravách. Od října letošního roku navíc firma rozšířila své podnikání a nově otevřela prodejnu v areálu Tržnice Brno na Zelném trhu.
 

Číst dál: Maso Klouda

Telc_znak

Město Telč

Zatímco město Telč je historickým klenotem a renesanční perlou mezi městy, jeho městský úřad se snaží jít s moderní dobou. S využitím vhodných technologií zjednodušil v roce 2015 správu své IT infrastruktury a centralizoval aplikace. „Byl to pro nás určitý test a také jsme samozřejmě měli potřebu zavést nové technologie, které nám ušetří čas na správu i náklady na energie,“ říká Dušan Novotný, vedoucí oddělení informatiky. Po dvou letech už může objektivně hodnotit.
 

Číst dál: recenze město Telč

Telc_znak
 

BPP Brno

Společnost BPP Brno, spol s.r.o. se již přes 25 let zabývá zpracováním polyuretanových pěn na polotvary pro čalouněný nábytek. Zároveň provozuje specializovaný velkoobchod s čalounickými materiály, nářadím a potřebami. S K-netem má dlouhodobě dobré vztahy, které posílila i spolupráce při rychlé obnově e-mailové komunikace a celého IT provozu po rozsáhlém požáru, který firmu postihl v září loňského roku. K-net následně pomohl BPP s kompletní restrukturalizací IT.
 

Číst dál: BPP Brno recenze