Menu

V Ostravě se ve čtvrtek 8. 11. 2018 konala konference Škola v síti informací, které se zúčastnilo 84 pedagogů ze základních a středních škol. Program byl zaměřen na stále aktuálnější téma online bezpečí.
Petr Nepustil zde vystoupil s přednáškou na téma Zjištěné problémy v rámci bezpečnostních analýz IT infrastruktury na školách.

K-net v konferenci Škola v síti

Číst dál...

V pražském hotelu Clarion se již po čtrnácté konala jedna z největších událostí v IT světě v republice. Arrow Virtualizační fórum 2018 představilo mnoho IT profesionálů a vizionářů z oboru. Naši zástupci se ve skvělé společnosti firem jako je Citrix, VMware, Forcepoint, nebo Veeam cítili jako doma...

Tomáš Kiedroň a Jan Knettig

Číst dál...

Ve čtvrtek 18.10.2018 se uskutečnila oslava k 25. výročí založení naší firmy. Celá oslava se nesla v kosmickém duchu. Odehrávala se totiž v brněnském planetáriu na Kraví hoře. Po příchodu a registraci hostů Ing. Tomáš Knettig, majitel a jednatel naší firmy, pronesl několik slavnostních vět a vedl krátké rozhovory s ambasadory...

sky by night with stars and 25 years logo

Číst dál...

V roce 1993 byla založena Česká republika, započala vysílání televizní stanice Premiéra, na českém internetu se začaly objevovat první firmy, a Ing. Tomáš Knettig založil K-net Technical International Group s.r.o. Oslava se uskuteční 18.10.2018 a bude doslova mezi hvězdami. Koná se totiž ve Hvězdárně a planetáriu Brno. K oslavě právě vzniká speciální web. Pozvánky čekejte ve svých emailech.

sky by night with stars and 25 years logo

Číst dál...