Menu

K-net měl v loňském roce obrovské štěstí v podobě nové grafičky Anaelle Křečkové. Anaelle rychle zapadla do týmu a začala měnit grafickou identitu naší firmy. Tato francouzská umělkyně přináší nový svěží vítr do představ o grafickém dizajnu. V jejich výstupech se snoubí smysl pro detail s inovativním přístupem. Po letech roztříštěnosti naší grafické identity Anaelle přišla s novým jednotným dizajnem, který se objevuje nejen ve veškeré naší komunikaci směrem k zákazníkům, ale i v té interní.

Steps of new Login design creation

Číst dál...

Dostali jste někdy od nás lahev? Pokud ano, jistě to byla lahev nějakého dobrého vína. My v K-netu dovedeme dobré víno ocenit.
I proto jsme podpořili 19. ročník akce Moravský vinařský podzim...

picture of bottles of wine from K-net

Číst dál...

S elektromobilitou jsme začali již v roce 2015. Do firmy přijely 2 hybridní vozy Toyota Yaris. Již rok na to jsme začali snít sen o plně elektrickém vozovém parku. Kromě další hybridní Toyoty naší elektro-flotilu obohatily 3 plně elektrické Peugeoty iON. Loňský rok byl pouze předehrou tomu letošnímu a přinesl již čtvrtý hybrid. Svých snů se ale nikdy nevzdáváme...

Elektromobilita v K-netu

Číst dál...

V Ostravě se ve čtvrtek 8. 11. 2018 konala konference Škola v síti informací, které se zúčastnilo 84 pedagogů ze základních a středních škol. Program byl zaměřen na stále aktuálnější téma online bezpečí.
Petr Nepustil zde vystoupil s přednáškou na téma Zjištěné problémy v rámci bezpečnostních analýz IT infrastruktury na školách.

K-net v konferenci Škola v síti

Číst dál...