Menu

Podporujeme

Umění, sportovní a dovednostní soutěže, kulturní události


Pozice, kterou na trhu již více než 20 let budujeme, nám dává možnost podpořit projekty i mimo oblast našeho podnikání. Fandíme mladým umělecky nadaným lidem, podporujeme sport těla i mysli a jsme rádi, když se můžeme podílet na všem, co má dobrou myšlenku a co přináší lidem skvělé zážitky. Jsme rádi, že můžeme předávat energii novým pěkným projektům.

picture of bottles of wine from K-net

Moravský vinařský podzim 2018


Dostali jste někdy od nás lahev? Pokud ano, jistě to byla lahev nějakého dobrého vína. My v K-netu dovedeme dobré víno ocenit. I proto jsme podpořili 19. ročník akce Moravský vinařský podzim. Na akci se v reprezentačních prostorách v centru Brna prezentovala vína od více než 20 moravských vinařů. K vínu kromě sýrů, kterých šlo na akci ochutnat 12 druhů, neodmyslitelně patří přítmí, romantika, krb, moravské uzené, moravské müsli a od teď i IT.

O akci: http://www.myjo.cz/mvp2018

olesnicky kvitek logo

OLEŠNICKÝ KVÍTEK 2016 (sponzor)


V souvislosti s novou pobočkou v Olešnici se K-net začal zajímat o to, jak podpořit své okolí, a proto podpořil druhý ročník soutěže Olešnický kvítek. Olešnický kvítek je soutěžní přehlídka dětských kapel, která vznikla v roce 2015 za účelem podpory dětí a mládeže v hudebních aktivitách a zároveň pro podporu žánrů Folk, Country a trampské hudby.

Více info o soutěži najdete na jejím webu.

vinfest 2016

VINFEST BRNO 2016 (Hlavní partner)


Již po několikáté K-net podpořil společenskou událost Vinfest Brno. Jedná se o večer plný dobrého vína, ale také kávy, sýrů a drobného občerstvení. K poslechu hraje živě cimbálová muzika a hosté mají možnost vyzkoušet nespočet vzorků těch nejlepších moravských vín. K-net akci podpořil jako hlavní partner.

Více info o akci najdete na jejím webu.

office arena 1

OFFICE ARENA 2016 (soutěž dovedností s MS Office)


Soutěž si kladla za cíl motivovat studenty k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim zajistit lepší pozici nejen ve studiu, ale i při vstupu na pracovní trh. Neméně důležité bylo porovnání úrovně komunikačních dovedností žáků. IT specialisté společnosti K-net pomáhali organizátorům akce se zajištěním informačního portálu, kam studenti odevzdávali své práce.

Foto: https://www.facebook.com/officearena/photos/?tab=album&album_id=1119628248099708

Více informací: http://soutezarena.cz

Číst dál...

brno open rubikova kostka

BRNO OPEN 2016 (soutěž ve skládání Rubikovy kostky)


První dubnový víkend byl svátkem všech vášnivých fandů Rubikovy kostky a hlavolamů. Fantastickou atmosféru nabídla Mezinárodní soutěž ve skládání Rubikovy kostky - Brno Open 2016, která se odehrávala v prostorách stavební fakulty VUT. Soutěžilo se v patnácti disciplínách. Některé se mohou zdát jako sci-fi, nicméně 60 nadšených soutěžících ze tří států skládalo kostku poslepu, jednou rukou či nohama.

Foto: https://www.facebook.com/knet.cz/posts/1176032395754153

Více informací: https://brnoopen.speedcubing.cz

Číst dál...

cd cracore Other Way

CD CRACORE (kapela Other Way)


CD Cracore od rockové kapely Other Way je jejím debutovým albem. Je na něm uvedeno 5 energických rockových písní, z nichž každá je jiná a přitom všechny skvělé. Kapelu Other Way charakterizuje melodický zpěv, harmonické kytary, ale také housle frontmana Jana Knettiga, které v hudbě podobného ražení jsou ojedinělým a posluchači ceněným prvkem. Kapela také zahrála na 11. Zákaznickém dni K-net.

Zákazníci a partneři K-net obdrželi CD Cracore jako dárek k Vánocům ve formě přílohy našeho časopisu Login.

Více o kapele Other Way se dozvíte na jejím webu nebo facebooku, poslechnout CD můžete na YouTube.

okolo brna

CD Okolo Brna (Cimbálová muzika ZUŠ Smetanova Brno)


CD Okolo Brna je druhým nosičem vydaným Cimbálovou muzikou ZUŠ Smetanova Brno, nutno však říci, že již její druhou generací. Úspěšná cimbálová muzika, která vyhrála i celostátní přehlídku cimbálových muzik vydala toto CD plné krásných písní z různých regionů. Středobodem je však Brno, kdy se CD zaměřuje i na málo známé, přitom krásné i vtipné písně folklóru brněnského a jeho přilehlého okolí. Pomyslnou taktovku drží Dušan Kovařík, primáši jsou Šimon Knettig a Jakub Jelínek. Písně z tohoto CD zahrála cimbálová muzika naživo pro zákazníky a partnery K-net na oslavě 20 let K-net ve vile Tugendhat v Brně.

Naši zákazníci a partneři obdrželi toto CD jako dárek k Vánocům ve formě přílohy našeho časopisu Login.

vylety za pisnickou

CD Výlety za písničkou (Cimbálová muzika ZUŠ Smetanova Brno)


CD Výlety za písničkou je prvním nosičem vydaným Cimbálovou muzikou ZUŠ Smetanova Brno. Jedná se o sbor lidových písní z různých regionů moravských i slovenských. Název Výlety za písničkou byl zvolen vedoucím cimbálové muziky, Dušanem Kovaříkem, protože reflektuje to, jak účinkující žáci ZUŠ podnikali "výlety" za folklórem formou hraní v cimbálové muzice v Brně, kde již folklórní tradice nejsou tak živé. Muziku primuje Jan Knettig.

Naši zákazníci a partneři obdrželi toto CD jako dárek k Vánocům ve formě přílohy našeho časopisu Login.