Menu

Semináře a workshopy

„Chceme Vám být blíž"


Již více než 25 let jsme uznávanými odborníky v oboru IT. Proto si můžeme dovolit předávat část svých znalostí i vám. Několikrát ročně pořádáme semináře a workshopy pro manažery i IT pracovníky na různých místech – Praha, Brno, Ostrava, nově též Olešnice na Moravě. Na seminářích přednáší naši specialisté i odborníci z partnerských firem. Na většinu našich seminářů je volný vstup, stačí bezplatná registrace na akci zde na našem webu.

Sledujte proto tuto stránku (můžete odebírat RSS) nebo naše profily na Facebooku LinkedIN pro včasné upozornění na příští akci.

Digital Workspace - vytváříme moderní pracoviště z pohledu ICT

K-net Cloud Day je workshop pořádaný naší společností. Letos se zaměříme na téma Digital Workspace.

Pozvánka na K-net Cloud Day 2019

Zveme vás na

logo K-net Cloud Day 2019

K-net Cloud Day 2019

28.5.2019
Sono Centrum Brno

od 8:30 do 16:00 hodin

Na workshopu se dozvíte:

  • Jaké jsou aktuální trendy v moderním způsobu práce – Digital Workspace
  • Jak vytvořit Digital Workspace – investice nebo pronájem
  • Jaké technologie a služby vám v tom pomohou

Akce bude probíhat formou miniveletrhu, který můžete znát z minulých zákaznických dnů. V rámci K-net Cloud Day uslyšíte přednášky přímo od výrobců nebo distributorů řešení a naživo uvidíte ukázky technologií. Potkáte se se zástupci organizací, které daná řešení již využívají, a budete s nimi moci sdílet zkušenosti. Forma miniveletrhu umožňuje osobní konzultace na stáncích s našimi partnery i sdílení know-how se specialisty K-net.

 

Číst dál...

Technologie zajišťující bezpečnost a ochranu dat ve firmách a organizacích

Cílem semináře je nabídnout účastníkům komplexní pohled na problematiku bezpečnosti elektronických informací ve firmách a organizacích. Seznámíme Vás s technologiemi, které splňují aktuální požadavky na zabezpečení dat a ukážeme Vám, jak prakticky fungují. Více zde.
 
bezpecnost
 
Datum:

20. 6. 2018 od 9.00–14.00 hod.

 
Kde:

Centrum sdílených služeb

Rovečínská 16, 679 74 Olešnice

 

Již se nelze registrovat

 

Číst dál...

Možnosti DLP a praxe na městských úřadech

Seminář představí možnosti produktů Forcepoint určených pro ochranu před únikem citlivých dat (DLP – Data Loss Protection), které umožňují organizacím chránit data považována za citlivá ze zákona nebo z pohledu intelektuálního vlastnictví organizace... více zde.
 
SeminarDLP
 
Datum:

9. listopadu 2017 od 9.30 hodin

 
Kde:

Centrum sdílených služeb

Rovečínská 16, 679 74 Olešnice

 

Již se nelze registrovat.

Číst dál...

13. Zákaznický den

Srdečně Vás zveme na tradiční Zákaznický den. Již nyní se můžete těšit na nejmodernější technologie partnerů CITRIX, Forcepoint, BitDefender, Kernun, SodatSW a dalších.
Těší se na Vás IT odborníci i certifikovaní konzultanti, se kterými můžete diskutovat o řešeních vhodných pro jednotlivé typy společností či organizací, která budou v souladu s GDPR, s nařízením o Ochraně osobních údajů, vstupujícím v účinnost již v květnu příštího roku.
 
SeminarCerven2017
 
Datum:

26. - 27. září 2017

 
Kde:

Brněnská přehrada

 

Již se nelze registrovat

Číst dál...