Menu

Semináře a workshopy

„Chceme Vám být blíž"


Již více než 25 let jsme uznávanými odborníky v oboru IT. Proto si můžeme dovolit předávat část svých znalostí i vám. Několikrát ročně pořádáme semináře a workshopy pro manažery i IT pracovníky na různých místech – Praha, Brno, Ostrava, nově též Olešnice na Moravě. Na seminářích přednáší naši specialisté i odborníci z partnerských firem. Na většinu našich seminářů je volný vstup, stačí bezplatná registrace na akci zde na našem webu.

Sledujte proto tuto stránku (můžete odebírat RSS) nebo naše profily na Facebooku LinkedIN pro včasné upozornění na příští akci.

Motto: „Nejsou lidi, co na to IT?“

Pozvánka na 15. Zákaznický den

Zveme vás na

logo K-net 15. Zákaznický den

10.10.2019
Hotel Luna, Kouty

od 9:00 do oběda

Loni jsme slavili 25. výročí firmy a tématem byla Energie. Měli jsme jí společně s Vámi tolik, že jsme realizovali projekty a služby za více než 100 mil. Kč v rámci našeho fiskálního roku. Prosím, berte toto konstatování primárně jako poděkování za skvělý rok a pozvání k Vaší účasti na 15. Zákaznickém dni, kde odkryjeme téma konjunktury po česku. Téma, které může připomínat oxymorón, a které řada z Vás řeší: „jak dodávat, když není kým“.

 

Číst dál...

Digital Workspace - vytváříme moderní pracoviště z pohledu ICT

K-net Cloud Day je workshop pořádaný naší společností. Letos se zaměříme na téma Digital Workspace.

Pozvánka na K-net Cloud Day 2019
 

Číst dál...

Technologie zajišťující bezpečnost a ochranu dat ve firmách a organizacích

Cílem semináře je nabídnout účastníkům komplexní pohled na problematiku bezpečnosti elektronických informací ve firmách a organizacích. Seznámíme Vás s technologiemi, které splňují aktuální požadavky na zabezpečení dat a ukážeme Vám, jak prakticky fungují. Více zde.
 
bezpecnost
 
Datum:

20. 6. 2018 od 9.00–14.00 hod.

 
Kde:

Centrum sdílených služeb

Rovečínská 16, 679 74 Olešnice

 

Již se nelze registrovat

 

Číst dál...

Možnosti DLP a praxe na městských úřadech

Seminář představí možnosti produktů Forcepoint určených pro ochranu před únikem citlivých dat (DLP – Data Loss Protection), které umožňují organizacím chránit data považována za citlivá ze zákona nebo z pohledu intelektuálního vlastnictví organizace... více zde.
 
SeminarDLP
 
Datum:

9. listopadu 2017 od 9.30 hodin

 
Kde:

Centrum sdílených služeb

Rovečínská 16, 679 74 Olešnice

 

Již se nelze registrovat.

Číst dál...