Menu

Akce pro zákazníky

Zákaznické dny, výročí firmy a další významné události


Jelikož rádi slavíme každý rok našeho úspěchu, jednou ročně se s našimi zákazníky potkáváme na akci s názvem Zákaznický den. Jedná se vždy o událost spojující předávání znalostí v dopoledních hodinách a příjemné kulturní zážitky v odpoledních a večerních včetně bohatého pohoštění. Našich zákazníků si vážíme a na tato ne zcela formální setkání s nimi se vždy velmi těšíme. Krom zákaznických dnů se občas objeví i jiné vhodné příležitosti k oslavě, jako bylo třeba 20. výročí firmy pořádané v Brně ve Vile Tugendhat nebo kolaudace nové budovy K-net.

Pozvánky

Připravujeme pro vás další akce,
budeme vás informovat.

 

Získejte od K-net více


ČASOPIS LOGIN

Již téměř 10 let vydáváme náš vlastní firemní zpravodaj, který třikrát do roka obdrží 1500 čtenářů. V časopise se dočtete nejen, jak se nám vede a co je u nás nového, ale především co nového chystáme pro Vás a jaká nová technická řešení aktuálních IT problémů navrhujeme.
 
login
 

VIDEOTIPY JÁRY LUDVÍKA

Krátká videa, díky kterým v jedné až třech minutách zlepšíte své dovednosti při práci s počítačem. Jára Ludvík je IT specialista z K-netu a poradí vám, jak být efektivnější.  
 
 
 
 

Hvězdná oslava 25 let K-net


Oslava 25 let v brněnském planetáriu
Ve čtvrtek 18.10.2018 se uskutečnila oslava k 25. výročí založení naší firmy. Celá oslava se nesla v kosmickém duchu. Odehrávala se totiž v brněnském planetáriu na Kraví hoře. Po příchodu a registraci hostů Ing. Tomáš Knettig, majitel a jednatel naší firmy, pronesl několik slavnostních vět a vedl krátké rozhovory s ambasadory. Ambasadoři byli vybráni z řad našich služebně nejstarších zaměstnanců, kteří zastupovali jednotlivá motta z uplynulých Zákaznických dnů. Návštěva planetária je vždy zážitek. Proto následovala projekce 3D filmu z nabídky planetária na jeho kopuli a gastrokosmický raut. Hvězdné vokální uskupení Fragile se následně postaralo o mezigalaktický zážitek i pro naše uši. Milým překvapením bylo vystoupení našeho kolegy Jana Knettiga spolu s Fragile. Hosté se mohli „proletět“ v našich nových elektromobilech a pozorovat noční oblohu s vesmírným koktejlem v ruce.
 

14. Zákaznický den nabitý Energií 25


14ZD logo
19.října v brněnském hotelu Continental se konal 14. Zákaznický den K-net. Zákaznický den byl stejně jako předcházející oslava 25 let založení firmy provázen mottem „Energie 25“.
Již tradičně měli účastníci Zákaznického dne, možnost se zúčastnit odborného programu. Přednášky vedli zástupci našich partnerů z firem Trusted Network Solutions, Whalebone, Flowmon a Quest, mimo jiné představili penetrační testování, analýzu síťové komunikace a bezpečnostní audit přístupů k datům. Během Zákaznického dne se konal oblíbený mini-veletrh, na kterém mohli účastníci navštívit kromě stánku K-net i stánky našich partnerů.
 

13. Zákaznický den - "Ochraňujme společně čas"


13ZD logo
Již po 13. jsme se letos potkali s našimi zákazníky a partnery na Zákaznickém dni. Letošní setkání se neslo v duchu motta „Ochraňujme společně čas“ a bylo věnované problematice GDPR. Pro naše zákazníky jsme také letos připravili prezentace partnerů formou mini veletrhu technologií a služeb. Technologie klady důraz na soulad s požadavky Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Středeční odborná část programu byla zaměřena na krátké workshopy a konzultace, velký zájem byl také o Laby, které pořádal Citrix - hlavní partner události. Díky této koncepci měl každý možnost sestavit si program na míru a zabývat se pouze informacemi, které považuje za nejpřínosnější. Čas prožíváme i aktivním odpočinkem, veslování s dvojnásobným olympionikem Adamem Michálkem vzbudilo kladné ohlasy.