Menu

Akce pro zákazníky

Zákaznické dny, výročí firmy a další významné události


Jelikož rádi slavíme každý rok našeho úspěchu, jednou ročně se s našimi zákazníky potkáváme na akci s názvem Zákaznický den. Jedná se vždy o  událost spojující předávání znalostí v dopoledních hodinách a příjemné kulturní zážitky v odpoledních a večerních včetně bohatého pohoštění. Našich zákazníků si vážíme a na tato ne zcela formální setkání s nimi se vždy velmi těšíme. Krom zákaznických dnů se občas objeví i jiné vhodné příležitosti k oslavě, jako bylo třeba 20. výročí firmy pořádané v Brně ve Vile Tugendhat nebo kolaudace nové budovy K-net.

Pozvánky

Technologie zajišťující bezpečnost a ochranu dat ve firmách a organizacích

Cílem semináře je nabídnout účastníkům komplexní pohled na problematiku bezpečnosti elektronických informací ve firmách a organizacích. Seznámíme Vás s technologiemi, které splňují aktuální požadavky na zabezpečení dat a ukážeme Vám, jak prakticky fungují. Více zde.
 
bezpecnost
 
Datum:

20. 6. od 9.00–14.00 hod.

 
Kde:

Centrum sdílených služeb

Rovečínská 16, 679 74 Olešnice

 

Registrovat se zde

 
 

Získejte od K-net více


ČASOPIS LOGIN

Již téměř 10 let vydáváme náš vlastní firemní zpravodaj, který třikrát do roka obdrží 1500 čtenářů. V časopise se dočtete nejen, jak se nám vede a co je u nás nového, ale především co nového chystáme pro Vás a jaká nová technická řešení aktuálních IT problémů navrhujeme.
 
 
login
 
 

VIDEOTIPY JÁRY LUDVÍKA

Krátká videa, díky kterým v jedné až třech minutách zlepšíte své dovednosti při práci s počítačem. Jára Ludvík je IT specialista z K-netu a poradí vám, jak být efektivnější.  
 
 
DALŠÍ JÁROVY VIDEOTIPY
 
 

13. Zákaznický den - "Ochraňujme společně čas"


13ZD logo
Již po 13. jsme se letos potkali s našimi zákazníky a partnery na Zákaznickém dni. Letošní setkání se neslo v duchu motta „Ochraňujme společně čas“ a bylo věnované problematice GDPR. Pro naše zákazníky jsme také letos připravili prezentace partnerů formou mini veletrhu technologií a služeb. Technologie klady důraz na soulad s požadavky Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Středeční odborná část programu byla zaměřena na krátké workshopy a konzultace, velký zájem byl také o Laby, které pořádal Citrix - hlavní partner události. Díky této koncepci měl každý možnost sestavit si program na míru a zabývat se pouze informacemi, které považuje za nejpřínosnější. Čas prožíváme i aktivním odpočinkem, veslování s dvojnásobným olympionikem Adamem Michálkem vzbudilo kladné ohlasy.
 

12. Zákaznický den


12ZD s textem
V pondělí 26.9.2016 jsme odstartovali novou éru Zákaznických dnů K-net. Již 12. Zákaznický den se konal v Novém Městě na Moravě a účastníky čekal bohatý odborný i doprovodný program rozložený na pondělí 26. a úterý 27.9. Specialitou letošního ročníku bylo provedení prvního dne stylem mini-veletrhu. Účastníci si tak měli možnost vybrat, která technologie je zajímá, či jaká oblast je pro ně důležitá a podle toho si sami zvolit, kterou přednášku poslechnout a u kterého stánku získat více informací přímo od specialistů K-net a partnerských firem. Druhý den probíhaly tradiční technologické workshopy. Zákaznického dne se účastnilo rekordních 50 účastníků a 8 partnerských firem. Večerní program navíc zajišťoval na kolečkových lyžích, s biatlonovými zbraněmi a výkladem mistr světa v běhu na lyžích Martin Koukal.
 

11. Zákaznický den a slavnostní otevření Centra strategických služeb K-net v Olešnici


Síla Sdílení logo 11. zákaznického dne
Na konci září, 24. a 25., v roce 2015 jsme oslavili 2 pro K-net významné události. Sešli jsme se v nově otevřeném Centru strategických služeb K-net v Olešnici na ulici Rovečínská, v samém centru tohoto malebného městečka. Hosté Zákaznického dne byli uvítáni již ve 13:30 a započal tradiční blok přednášek. Večer pak přijeli další hosté na kolaudaci nového objektu K-net. Bavilo je pěvecké duo a rocková skupina Other Way a bylo přichystáno mnoho skvělého občerstvení ve formě farmářských trhů. Následující den dopoledne si techničtěji zaměření hosté Zákaznického dne ještě vyzkoušeli mnoho užitečného na workshopech vedených našimi IT specialisty.