Akce pro zákazníky

Zákaznické dny, výročí firmy a další významné události


Jelikož rádi slavíme každý rok našeho úspěchu, jednou ročně se s našimi zákazníky potkáváme na akci s názvem Zákaznický den. Jedná se vždy o  událost spojující předávání znalostí v dopoledních hodinách a příjemné kulturní zážitky v odpoledních a večerních včetně bohatého pohoštění. Našich zákazníků si vážíme a na tato ne zcela formální setkání s nimi se vždy velmi těšíme. Krom zákaznických dnů se občas objeví i jiné vhodné příležitosti k oslavě, jako bylo třeba 20. výročí firmy pořádané v Brně ve Vile Tugendhat nebo kolaudace nové budovy K-net.

Pozvánky

13. Zákaznický den

Srdečně Vás zveme na tradiční Zákaznický den. Již nyní se můžete těšit na nejmodernější technologie partnerů CITRIX, Forcepoint, BitDefender, Kernun, SodatSW a dalších.
Těší se na Vás IT odborníci i certifikovaní konzultanti, se kterými můžete diskutovat o řešeních vhodných pro jednotlivé typy společností či organizací, která budou v souladu s GDPR, s nařízením o Ochraně osobních údajů, vstupujícím v účinnost již v květnu příštího roku.
 
SeminarCerven2017
 
Datum:

26. - 27. září 2017

 
Kde:

Brněnská přehrada

 

Registrovat se na akci

 

Získejte od K-net více


ČASOPIS LOGIN

Již téměř 10 let vydáváme náš vlastní firemní zpravodaj, který třikrát do roka obdrží 1500 čtenářů. V časopise se dočtete nejen, jak se nám vede a co je u nás nového, ale především co nového chystáme pro Vás a jaká nová technická řešení aktuálních IT problémů navrhujeme.
 
 
login
 
 

VIDEOTIPY JÁRY LUDVÍKA

Krátká videa, díky kterým v jedné až třech minutách zlepšíte své dovednosti při práci s počítačem. Jára Ludvík je IT specialista z K-netu a poradí vám, jak být efektivnější.  
 
 
DALŠÍ JÁROVY VIDEOTIPY
 
 

12. Zákaznický den


12ZD s textem
V pondělí 26.9.2016 jsme odstartovali novou éru Zákaznických dnů K-net. Již 12. Zákaznický den se konal v Novém Městě na Moravě a účastníky čekal bohatý odborný i doprovodný program rozložený na pondělí 26. a úterý 27.9. Specialitou letošního ročníku bylo provedení prvního dne stylem mini-veletrhu. Účastníci si tak měli možnost vybrat, která technologie je zajímá, či jaká oblast je pro ně důležitá a podle toho si sami zvolit, kterou přednášku poslechnout a u kterého stánku získat více informací přímo od specialistů K-net a partnerských firem. Druhý den probíhaly tradiční technologické workshopy. Zákaznického dne se účastnilo rekordních 50 účastníků a 8 partnerských firem. Večerní program navíc zajišťoval na kolečkových lyžích, s biatlonovými zbraněmi a výkladem mistr světa v běhu na lyžích Martin Koukal.
 

11. Zákaznický den a slavnostní otevření Centra strategických služeb K-net v Olešnici


Síla Sdílení logo 11. zákaznického dne
Na konci září, 24. a 25., v roce 2015 jsme oslavili 2 pro K-net významné události. Sešli jsme se v nově otevřeném Centru strategických služeb K-net v Olešnici na ulici Rovečínská, v samém centru tohoto malebného městečka. Hosté Zákaznického dne byli uvítáni již ve 13:30 a započal tradiční blok přednášek. Večer pak přijeli další hosté na kolaudaci nového objektu K-net. Bavilo je pěvecké duo a rocková skupina Other Way a bylo přichystáno mnoho skvělého občerstvení ve formě farmářských trhů. Následující den dopoledne si techničtěji zaměření hosté Zákaznického dne ještě vyzkoušeli mnoho užitečného na workshopech vedených našimi IT specialisty.