Menu

Mobilní učebna

Chytré řešení pro počítačovou učebnu


IT technologie se staly nedílnou součástí výuky. Prostřednictvím interaktivních a výukových programů může být výuka živá a zábavná a díky mobilní učebně můžete moderní výukové metody využívající IT zajistit kdekoli a kdykoli ve vaší škole. Správně vybavenou mobilní učebnu vám navrhneme a vybavíme dle vašich potřeb.

Co je to mobilní učebna a co obsahuje?


Mobilní učebnu sestavujeme na míru dle požadavků a potřeb školy. Hlavní vizí je mobilita koncových stanic, které můžete pro výuku převést a použít kdekoli v rámci školy.

Pojízdný kufr

Mobilní učebna kufr

Kufr (case) je vybavený kolečky a madly pro zajištění mobility. Je vyráběn přímo na míru podle vybraných koncových stanic, takže je zajištěn dostatek prostoru pro uložení koncových stanic a zároveň zajištěna fixace potřebná pro převoz mobilní učebny.

Koncová zařízení

Mobilní učebna stanice

S výběrem koncových stanic, které budou v kufru uloženy vám můžeme pomoct nebo přímo dodat zařízení dle vašeho výběru. Samozřejmostí je instalace operačního systému a dalšího potřebného software, aby mohla výuka co nejdříve začít.

Stanice pro dobíjení koncových zařízení

Mobilní učebna zásuvky

Samozřejmostí je interní dobíjecí stanice s napájecím kabelem a nabíječkami, pro dobíjení koncových stanic přímo v mobilním kufru. Po ukončení výuky tak jednoduše zařízení uložíte zpět a dobijete pro další vyučovací hodinu.

Wi-fi, pro zajištění bezproblémového připojení k vaší síti

Mobilní učebna stanice

Volitelnou součástí mobilní učebny může být síťový prvek – Wi-Fi, která je zabudovaná do kufru a neustále k dispozici pro připojení koncových stanic ke školní síti a internetu.

S čím můžeme pomoci?


  • Konzultace k technickému vybavení vaší učebny
  • Začlenění mobilní učebny do infrastruktury školy
  • Instalace software koncových zařízení mobilní učebny
  • Zaškolení používání mobilní učebny přímo ve vaší škole
  • Technická podpora při využívání IT při výuce
Mobilní učebna stanice

Kontaktujte nás

Zaujalo Vás řešení mobilní učebny a potřebujete více informací?

Petr-Nepustil
Ing. Petr Nepustil
IT konzultant
 
+420 734 686 014
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.