Menu

Naši zákazníci

„Chceme Vám být blíž"


Naši zákazníci jsou naši přátelé. Nezáleží na tom, zda se jedná o firmu, úřad, školu, nemocnici nebo jednotlivce. Jejich potřeby chceme přesně zaznamenat, porozumět jim; navrhnout, provozovat a školit takové informační technologie, které nejlépe podpoří jejich úsilí. Pro své obchodní případy, projekty i periodické smlouvy získávají naše podpůrné služby, aby se jejich představa a následná realita staly synonymy.

agrall

Přesun IT služeb do cloudu K-net

Významný dovozce zemědělské techniky, společnost AGRALL spolupracuje s firmou K-net od roku 2011, kdy obě strany uzavřely smlouvu o technické podpoře v oblasti informačních technologií. K-net tak převzal do své správy kompletní IT infrastrukturu a zavázal se, že pro AGRALL zajistí technickou podporu uživatelů výpočetní techniky. Jedním z prvních úkolů byla optimalizace stávající IT infrastruktury a zpracování plánů budoucího rozvoje IT.
 

Číst dál...

Assa-Abloy-logo

Skupina ASSA ABLOY důvěřuje Cloudu K-net

Společnost ASSA ABLOY je globálním lídrem na trhu komplexních řešení uzamykatelných dveřních systémů se zastoupením na třech kontinentech. S vedoucí pozicí v Evropě je stabilně důležitým hráčem v oblasti řízení přístupu, identifikačních systémů, automatických dveří a hotelového zabezpečení značek FAB, ASSA ABLOY, ABLOY, Yale, EffEff, Elsafe a dalších. Filozofie společnosti, vycházející z naplňování potřeb klientů v oblastech bezpečnosti, komfortu a snadného ovládání, se promítá rovněž do správy vlastního prostředí IT.
 

Číst dál...

Telc_znak
 

BPP Brno

Společnost BPP Brno, spol s.r.o. se již přes 25 let zabývá zpracováním polyuretanových pěn na polotvary pro čalouněný nábytek. Zároveň provozuje specializovaný velkoobchod s čalounickými materiály, nářadím a potřebami. S K-netem má dlouhodobě dobré vztahy, které posílila i spolupráce při rychlé obnově e-mailové komunikace a celého IT provozu po rozsáhlém požáru, který firmu postihl v září loňského roku. K-net následně pomohl BPP s kompletní restrukturalizací IT.
 

Číst dál...

cigler

Cígler Software - náš partner v cloudu

Ryze česká firma začínala s účetnictvím pro malé organizace a živnostníky a v tomto segmentu dlouhodobě patří k lídrům trhu – účetní a ekonomický systém Money S3 má již přes sto tisíc instalací. Středním a větším podnikům Cígler Software dnes nabízí ERP systémy Money S4 a Money S5, které vedle ekonomických a obchodních agend pokrývají také specializovaná oborová řešení. Systém Money S4 je dnes možné provozovat také formou aplikačního web hostingu v cloudovém centru společnosti K-net, kde si jeho výhody mohou bez zbytečných průtahů i nákladů vyzkoušet všichni zájemci.
 

Číst dál...