Naše projekty

 
ppocz

PPO GROUP CZ, s.r.o.  

Společnost PPO GROUP CZ, s.r.o. podniká v oblasti návrhu a výroby balících a přepravních jednotek pro expedici v automobilovém a technickém průmyslu a ve svém oboru je jedním z nejdůležitějších dodavatelů na českém a slovenském trhu. Za dobu své existence společnost získala mnohokrát ocenění OBAL ROKU, ocenění LOG-IN a WORLD STAR PACKAGING a v neposlední řadě ocenění ZLATÝ PARTNER obalových řešení pro společnost TOYOTA. Inovativní přístup je nedílnou součástí dlouhodobého firemního úspěchu, a neplatí to jen o finálních produktech, ale také o vlastním prostředí včetně IT.

Celý článek...

agrall

AGRALL zemědělská technika a.s.

Významný dovozce zemědělské techniky, společnost AGRALL spolupracuje s firmou K-net od roku 2011, kdy obě strany uzavřely smlouvu o technické podpoře v oblasti informačních technologií. K-net tak převzal do své správy kompletní IT infrastrukturu a zavázal se, že pro AGRALL zajistí technickou podporu uživatelů výpočetní techniky. Jedním z prvních úkolů byla optimalizace stávající IT infrastruktury a zpracování plánů budoucího rozvoje IT.

Celý článek...

cigler

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Rozhovor s obchodním ředitelem společnosti na téma partnerství s K-netem v oblasti poskytování cloudových služeb, a přínosu tohoto partnerství pro zákazníky IS Money.

Celý článek...

intelek

INTELEK spol. s r.o.

Kompletní obměna IT infrastruktury, dodávka HW a softwarových technologií, zajištění vzdáleného přístupu, implementace sofistikovaného systém pro zálohování a obnovu dat.

Celý článek...

noventis

Noventis, s.r.o.

Dodávka serverových technologií, implementace virtuální platformy, systémů zálohování a monitoringu, rozšíření funkcionality IS o systém řízení výroby a on-line sběr dat z výrobních procesů.

Celý článek...

victoria

Victoria, cestovní kancelář

Zřízení privátního cloudu v datovém centru K-net, dodávka výpočetní techniky pro přístup ze strany zaměstnanců, on-line propojení s pobočkami.

Celý článek...

rck

Regionální centrum kooperace, a.s.

Zřízení technologicky moderní serverovny, vybudování optické sítě a kamerového systému pro Centrum informačních technologií a aplikované informatiky (CITAI).

Celý článek...

kbj

KBJ VELKOOBCHODY, s.r.o.

Projekt implementace virtuální infrastruktury, sofistikovaného systému pro zálohování dat a zvýšení spolehlivosti datových linek.

Celý článek...

sareza

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.

Konsolidace serverových techhnologií, implementace virtuální infrastruktury, zavedení sofistikovaného systému zálohování a centrálizované správy informačních technologií.

Celý článek...