Menu

Qvoice

Chytré telefonování přes internet doma i ve světě


Qvoice je námi provozovaná hlasová služba VoIP (telefonování přes Internet). Telefonování přes Internet umoňuje výrazně snížit náklady na telefonování a navíc získat služby vyspělé digitální ústředny (záznamník, přeposílání hlasových zpráv do mailu, forwarding v rámci sítě Qvoice). To všechno jako standard nabízených služeb.

Co je to Qvoice?


administrace

Telefonování přes Internet, tzv. VoIP (anglicky Voice over Internet Protocol) je zajímavým trendem v telefonování nejen pro firmy, ale i pro domácí uživatele. Pro volání na mobily nebo pevné telefonní linky přes internet se stačí u nás registrovat a můžete volat za velmi výhodné tarify. A protože dostanete své vlastní veřejné telefonní číslo, dovolají se i Vaši klienti Vám.

 

čtěte dále

vice

5 důvodů, proč přejít od pevné linky na VoIP


ano2 Zbavíte se paušálních plateb za telefonní linky. U nás stačí provolat jen 50 Kč za měsíc, a pak platíte jen hovorné.
ano2 Ušetříte na hovorném 40-60 %. Nejen díky levnějším tarifům, ale také díky spravedlivému účtování hovorů od počátku po sekundách. Již žádné "impulzy" po minutách.
ano2 Volání zdarma mezi pobočkami firmy. Volání do Vaší pobočky v jiném městě se účtuje stejně jako linka Vaší ústředny v entrále. Tedy zadarmo, využíváte-li na všech pobočkách služeb Qvoice.
ano2 Žádná změna pro Vaše zaměstnance, veškeré úpravy se týkají pouze telefonní ústředny. Veškerá změna se odehraje před Vaší ústřednou. Vašim lidem zůstanou jejich telefonní přístroje i čísla linek. Voláte levněji, aniž byste museli změnit cokoli ze svých zvyků.
ano2 Zůstávají Vaše současná telefonní čísla, tedy žádné náklady na změnu kontaktních údajů firmy. Vaše současná telefonní čísla převedeme na nového poskytovatele, nikdo zvenku tedy nepozná, že nevolá na pevnou linku.

Další výhody služby Qvoice


naklady2 Volání přes počítače a notebooky připojené přes kabel nebo WIFI síť
naklady2 Žádné nepřehledné paušály a skryté poplatky
naklady2 Snadné zjištění ceny hovorů
naklady2 Neplatíte, co neprovoláte - ušetříte až 70 %!
naklady2 Výpis volání ihned na Internetu
naklady2 Okamžité vyúčtování a informace o úhradách
naklady2 Zasílání faktur e-mailem

Jak to funguje?


VoIP umožňuje telefonování po internetu. Toho se dosahuje buď použitím speciálních VoIP telefonů, voláním přes počítač/notebook s vhodným softwarem nebo dnes také přes chytré mobilní telefony s vhodnou aplikací.

Druhou možností je také volat přes normální telefon, před který se dá speciální převodník pro převod analogového signálu na digitální, který pak umožnuje přenést hovor po internetu namísto běžného telefonního spojení.

 

mentalni mapa

 

V případě firem jsou všechny VoIP zařízení uvnitř organizace připojeny do VoIP ústředny, která pak dále posílá hovory přes internet.

Přes internet hovor doputuje na bránu k poskytovateli služby VoIP, tedy k nám, a my Vás spojíme s druhou stranou, a to i když voláte na mobily nebo pevné linky.

Zajišťujeme totiž i standardní devítimístné číslo, ze kterého se dovoláte kamkoli po světě a kdokoli se naopak dovolá zase Vám.

VoIP je tedy levnější a daleko flexibilnější forma volání, kdy můžete využít skoro jakéhokoli zařízení s mikrofonem a sluchátkem připojeného k internetu.

Jak začít s voláním přes Internet (VoIP)


aplikace2

Pro telefonování přes Internet je třeba vhodné VoIP zařízení a rychlé internetové připojení, které zaručuje dobrou kvalitu spojení. S obojím Vám umíme pomoct.

 

Zařízení pro volání


podpora vsech zarizeni

Nabídka VoIP zařízení zahrnuje široké portfolio produktů – VoIP telefony, klientské gatewaye i routery s možností připojení běžných telefonů. Zařízení jsou koncipována tak, aby instalaci a konfiguraci zvládl i běžný uživatel.

Proč internet od K-net?


  1. Firma s tradicí, trvalým růstem a 25 lety zkušeností na českém trhu
  2. Vlastní cloudové centrum na 3 geograficky odlišných místech v ČR – v Praze, Brně a Olešnici
  3. Jsme specialisti na bezpečnost – máme technologie, certifikace, bezpečnostní prověrku NBÚ i důvěru našich klientů
  4. Myslíme jako Vy – naši IT konzultanti pochopí Vaše potřeby
  5. Technologie pro Vás implementují a spravují naši certifikovaní IT specialisté
  6. Jsme Vám blízko – máme pobočky v Praze, Brně, Ostravě a Olešnici
  7. Našimi partnery jsou světoznámé firmy jako Microsoft nebo Citrix
  8. Dodáváme do soukromého i státního sektoru, do školství a zdravotnictví
  9. Umíme o Vás pečovat – zvládneme provozovat Vaše IT i vyškolit Vaše kolegy

Surfujte rychle s Qnet

Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším zástupcem, napište nám Vaše dotazy. Podnikněte ještě dnes první krok ke kvalitnějšímu připojení k internetu.

icon headphone and helpdesk
HELPDESK
 
+420 800 100 278
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.