Menu

Kernun Clear Web

Osobní strážce internetu

 

Výborné české řešení pro české prostředí od firmy TNS – Trusted Network Solutions. Jedná se o produkt, který slouží k prevenci i ochraně proti útoku. Kernun Clear Web je volitelná komponenta Kernun UTM a nabízí rozsáhlý katalog webových stránek, pro které je možné nastavovat jednoduše bezpečnostní politiky.

.

Proč K-net nasazuje internetový filtr právě od Kernun?


  • Jedná se o řešení internetové bezpečnosti od české firmy a specializuje se tedy na české prostředí.  
  • Databáze stránek je neustále aktualizována a kategorizována lidmi a zaměřuje se na obsah, který uživatelé skutečně prohlížejí, čímž dosahuje až 98% efektivity filtrace škodlivých stránek nebo stránek s nevhodným obsahem.
  • Výsledkem nasazení Kernun je snížený počet nákaz počítačů zákazníka (díky nastaveným pravidlům i integrovanému antiviru) a také zlepšené chování uživatelů vzhledem k bezpečnosti a k efektivitě využití pracovního času (zaměstnanci netráví čas na stránkách nesouvisejících s jejich náplní práce).
  • Pro správce Kernun poskytuje přehledné prostředí, ve kterém mohou všechna pravidla sami spravovat a rovněž vyhodnocovat chování uživatelů díky přehledným statistikám v reportech.
  • Všechna podpora je dostupná v češtině a vývojový tým je nablízku.
  • Pro ty, kdo chtějí hlouběji analyzovat data z webového provozu a objevovat nové souvislosti, které mohou mít vliv na efektivitu celého podniku je zde modul Kernun Business Intelligence.

Získejte více informací o technologii Kernun:


V našem článku o bezpečnosti v Loginu:

login 3 2016

V technické příloze no. 3/2016 časopisu Login získáte komplexní informace o tom, jak přistupovat k bezpečnosti IT včetně detailního popisu produktu Kernun Clear Web.

 

Odebírejte LOGIN do schránky

V materiálech od firmy Kernun:

Kernun prezentace 2
 

Nebo na jejich webu.

KONZULTACE ZDARMA

Řešíte problém bezpečnosti internetu a zaujal vás Kernun Clear Web? Umíme vám pomoci.

OBJEDNEJTE SE

 

nebo volejte přímo:

PetrNepustil
Ing. Petr Nepustil
IT konzultant
 
+420 734 686 014
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.