Internet

Zajišťujeme vám spolehlivé spojení se světem

XL icon of the K-net set of services Internet showing a network and a world map

Abychom mohli skutečně garantovat služby našeho cloudového centra, poskytujeme v  Brně profesionální připojení k  internetu a volání přes internet. Pro firmy i domácnosti.

Máte otázku?

Logo K-net Service

Qnet

01

V K-net věříme, že internet je dnes základním prvkem pro úspěšný život v moderní době. Přes internet pracujeme, komunikujeme, nakupujeme i prožíváme nové zážitky. Proto musí být internet vždy k dispozici v takové kvalitě, aby nám tento způsob života umožňoval. Pro K-net je důležité být partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Vlastní kvalitní internetová síť je pro nás také prostředkem, jak vám skutečně garantovat dostupnost našich cloudových služeb. Qnet je profesionální připojení k internetu pro vaši firmu nebo domácnost s garantovanou rychlostí a dostupností. Ať už k nám budete připojeni prostřednictvím naší optické sítě nebo bezdrátově, můžete se spolehnout, že váš internet skvěle poběží v 99,9 % případů.

Logo K-net Service

Qvoice

02

Qvoice je námi provozovaná hlasová služba VoIP (telefonování přes Internet). Telefonování přes Internet umoňuje výrazně snížit náklady na telefonování a navíc získat služby vyspělé digitální ústředny (záznamník, přeposílání hlasových zpráv do mailu, forwarding v rámci sítě Qvoice). To všechno jako standard nabízených služeb.