Cloud

Spolehlivost, dostupnost a bezpečnost aplikací a dat pro vaše měnící se potřeby

Icon XL K-net service Cloud

Chápeme, že nejcennější jsou čas a informace. Proto naše cloudové služby šetří ve vaší organizaci čas, zvyšují efektivitu a vaše data jsou v  našich bezpečných datových centrech v  České republice.

Máte otázku?

Logo K-net Service

netApps

01

Moderní práce dnes probíhá v cloudu. Uživatelé chtějí a potřebují ke svým aplikacím, podnikovým systémům a datům přistupovat kdykoli a odkudkoli. Jak to však zajistit, pokud ve firmě používáte aplikace, které zatím fungují jen na vašich serverech a zařízeních? Máme pro vás řešení.

Logo K-net Service

netSpace

02

Víme, že dokumenty chcete mít vždy u sebe. Víme, že některé z nich potřebujete snadno sdílet s dalšími lidmi. A také víme, jak je pro vás důležité, aby se nedostaly do špatných rukou nebo jste o ně nepřišli. Proto je tu netSpace. Služba úložiště dokumentů, která zaručuje, že se ke svým dokumentům vždy dostanete z jakéhokoli zařízení, přitom vždy chráněně, šifrovaně, bezpečně.

Logo K-net Service

netBackup

03

O data jde vždy až na prvním místě. Ztráta, odcizení, neoprávněná manipulace, nebo zneužití. Co děláte pro to, abyste nepřišli o to nejcennější, co v digitálním světě máte? Zálohujete. Kam? Jak? Jak často? Probíhá záloha systému? Jakou máte jistotu, že záloha proběhla? A hlavně, zálohování dat a obnovování dat, jsou dvě různé věci. S netBackup máte jistotu, že se vaše data a systémy pravidelně zálohují a že vaši zálohu v případě potřeby obnovíme.

Logo K-net Service

netServer

04

Doba je rychlá, svět se rychle mění. Stejně tak rychle se mění požadavky vašich zákazníků a tím pádem i požadavky na vaše produkty a systémy, ve kterých pracujete. Abyste se mohli věnovat tomu, co je důležité pro vaše podnikání či činnost a mohli se spolehnout, že to podpůrné vás podrží, je zde služba netServer.

NetServer je pronájem virtuálního serveru s instalovaným operačním systémem Windows nebo Linux. Díky ní získáte spolehlivé a bezpečné prostředí pro vaše aplikace, protože server je bezpečně umístěn v cloudových centrech K-net v České republice. Připojení k vysokorychlostnímu internetu a ochrana před fyzickými a kybernetickými hrozbami jsou samozřejmostí. Jeho bezproblémový provoz zajišťují místo vás naši IT specialisté.

Logo K-net Service

netDispatcher

05

Žijeme ve světě plným kybernetických hrozeb, které vás mohou připravit o data, čas či peníze, a tak je efektivní ochrana důležitější než kdy dřív. Mnoho organizací si to uvědomuje a objednává si u nás nasazení účinných, avšak velice nákladných bezpečnostních technologií jako je Forcepoint NGFW nebo Citrix ADC.

Co když si nemůžete dovolit investici do bezpečnosti v řádu statisíců až milionů?
Chránit IT přece potřebujete stejně.