Vzdělávání

Technologie pro snadnější vzdělávání ve školách i jiných organizacích

XL icon of the K-net set of technologies

Víme, že pokrok není bez vzdělání. Proto máme také vlastní vzdělávací divizi, IT kroužek pro děti a dodáváme technologie pro vzdělání do škol a do dalších organizací. Hledáme a dodáváme takové technologie, které pomáhají zefektivnit výuku, zvýšit porozumění probírané látky a zapojení žáků do výuky a zlepšit interakci mezi vyučujícím a žákem.

Máte otázku?

Logo K-net Service

Tabletové učebny od Microsoftu

01

Šablony jsou zjednodušené dotace pro školy k čerpání peněz na předem definované projekty. V rámci aktuálních Šablon III je možné si pro Vaši školu pořídit nová moderní dotyková zařízení pro výuku jako jsou právě tablety s klávesnicí a perem Microsoft Surface. Nechte své žáky objevit nové možnosti v prezenční výuce a učitele snáze učit při distanční a hybridní výuce díky dotykovému displeji v zařízení prémiové kvality.

Logo K-net Service

Microsoft Teams pro školy

02

Využijte všech výhod, které poskytuje Office 365 pro pedagogy. Nechte se vést moderní informační a komunikační technologií, kterou využívá školství na celém světě. Office 365 Vám přináší přístup ke známým i neznámým aplikacím Microsoftu a svým materiálům odkudkoliv na zařízeních Windows, Android, iOS nebo jiných zařízeních. Nemějte žádné obavy o zálohu dat, možný je návrat ke všem změnám vytvářených v průběhu času. Snadnou internetovou výuku zajistíte pomocí aplikací Teams, OneNote, Forms a dalších. Níže na stránce vám přinášíme dotazy a odpovědi z praxe. Podívejte se, jak na to.

Logo K-net Service

NetSupport School

03

Software NetSupport School (NSS) je jedním z celosvětově nejvyužívanějších programů pro classroom management (řízení počítačové učebny), který je dostupný také v plně české verzi. Dává lektorům možnost spolupráce a kontroly nad zařízeními užívaných při výuce.

Logo K-net Service

Pasco

04

Edukační systém PASCO přináší nový způsob, jak názornou a zábavnou formou proniknout s žáky a studenty do tajů a zákonů přírodních věd. Pomůžeme vám sestavit sadu PASCO přímo pro potřeby vaší školy a ukážeme, jak vybrané senzory používat.

Logo K-net Service

Google Classroom

05

Google přinesl učitelům a jejich žákům jednoduché a uživatelsky příjemné prostředí pro školní výuku moderní cestou – pomocí internetu. Nic nemusíte instalovat, vše funguje v internetovém prohlížeči. Google G Suite vám i vašim žákům zajišťuje dostatečnou ochranu soukromí a zabezpečení. Do obsáhlého cloudového úložiště Googlu ukládejte školní materiály, pomocí Google formulářů tvořte zajímavé testy s automatickým hodnocením. Na blížící se termíny upozorní kalendář. Do vaší Googlovské učebny vstupujte přes počítače i zařízení Apple, Android a Chrome. Dotazy a odpovědi z praxe naleznete níže na stránce.

Logo K-net Service

Flexibooks

06

Přeplněné tašky učebnicemi se stávají minulostí. S komplexní nabídkou elektronických a interaktivních učebnic Flexibooks budou mít učitelé i žáci rychlý a pohodlný přístup ke všem výukovým publikacím z jakéhokoli zařízení. Ve spojení s interaktivní tabulí se učebnice stávají skutečně silným základem pro živou a názornou výuku, která žáky baví a zároveň je obohacuje.

Logo K-net Service

Moodle

07

Moodle je systém pro tvorbu e-learningových kurzů. Název systému je akronymem pro modulární objektově orientované dynamické vzdělávací prostředí (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment). Moodle je dostupný, má uživatelsky přívětivé rozhraní a intuitivní způsob tvorby multimediálního obsahu e-learningových kurzů.

Logo K-net Service

NeuLog

08

Sondy a laboratorní vybavení NeuLog jsou svoji jednoduchostí a intuitivním ovládáním vhodným řešením pro experimentální výuku i těch nejmladších žáčků. Pomocí experimentální výuky žáci snadno a rychle pochopí přírodní zákony a hlavně je výuka bude bavit. Pomůžeme vám sestavit to správné řešení pro vaši školní laboratoř.