Vzdělávání

Technologie pro snadnější vzdělávání ve školách i jiných organizacích

XL icon of the K-net set of technologies

Víme, že pokrok není bez vzdělání. Proto máme také vlastní vzdělávací divizi, IT kroužek pro děti a dodáváme technologie pro vzdělání do škol a do dalších organizací. Hledáme a dodáváme takové technologie, které pomáhají zeefektivnit výuku, zvýšit porozumění probírané látky a zapojení žáků do výuky a zlepšit interakci mezi vyučujícím a žákem.

Máte otázku?

Logo K-net Service

NetSupport School

01

Software NetSupport School (NSS) je jedním z celosvětově nejvyužívanějších programů pro classroom management (řízení počítačové učebny), který je dostupný také v plně české verzi. Dává lektorům možnost spolupráce a kontroly nad zařízeními užívaných při výuce.

Logo K-net Service

Moodle

02

Moodle je systém pro tvorbu e-learningových kurzů. Název systému je akronymem pro modulární objektově orientované dynamické vzdělávací prostředí (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment). Moodle je dostupný, má uživatelsky přívětivé rozhraní a intuitivní způsob tvorby multimediálního obsahu e-learningových kurzů.

Logo K-net Service

Flexibooks

03

Přeplněné tašky učebnicemi se stávají minulostí. S komplexní nabídkou elektronických a interaktivních učebnic Flexibooks budou mít učitelé i žáci rychlý a pohodlný přístup ke všem výukovým publikacím z jakéhokoli zařízení. Ve spojení s interaktivní tabulí se učebnice stávají skutečně silným základem pro živou a názornou výuku, která žáky baví a zároveň je obohacuje.

Logo K-net Service

Pasco

04

Edukační systém PASCO přináší nový způsob, jak názornou a zábavnou formou proniknout s žáky a studenty do tajů a zákonů přírodních věd. Pomůžeme vám sestavit sadu PASCO přímo pro potřeby vaší školy a ukážeme, jak vybrané senzory používat.

Logo K-net Service

NeuLog

05

Sondy a laboratorní vybavení NeuLog jsou svoji jednoduchostí a intuitivním ovládáním vhodným řešením pro experimentální výuku i těch nejmladších žáčků. Pomocí experimentální výuky žáci snadno a rychle pochopí přírodní zákony a hlavně je výuka bude bavit. Pomůžeme vám sestavit to správné řešení pro vaši školní laboratoř.