Menu

netSense

Monitoring fyzického prostředí

Článek z Manažerské přílohy časopisu Login 2/2019

Abyste měli jistotu, že se servery neupečou nebo neutopí a lidé nezmrznou, přitom jste tyto věci nemuseli ručně kontrolovat a měli jste tedy zajištěn ještě plynulejší provoz, přicházíme s netSense.

Náš nový produkt netSense je nadstavbou netGuard. NetGuard sice umí upozornit např. na teplotu procesoru, avšak zvýšené teplotě procesoru může předcházet zvýšená teplota okolí. Vypla klimatizace? Hoří? Jsou ucpané větráky? Byl předtím někdo v místnosti?

Abychom znali odpovědi na tyto a další otázky, vytvořili jsme modulární soustavu čidel netSense. Ty v pravidelných intervalech měří prostředí v serverovnách nebo kdekoli jinde a odesílají svá data do dohledového centra netGuard, kde jsou automaticky a následně lidsky vyhodnocována. V současné době máme připravena čidla pro teplotu, vlhkost, stoupající hladinu vody, osvětlení, intenzitu proudu vzduchu, otevření/zavření dveří, pohyb těla, kouř, spotřebu energie, prach a tlak vzduchu. Probíhají pilotní nasazení u našich zákazníků.

3D picture of the product netSense

Produkt netSense jsme vyvinuli s myšlenkou maximální jednoduchosti použití a univerzality. Je tak krásný, že si ho můžete postavit doma na stůl, a tak důmyslný, že ho přichytíte snadno v serverovně nebo v rozvaděči. Umí komunikovat drátově i bezdrátově a kdykoli můžete do soustavy jednoduše přidat další čidlo nebo nějaké odebrat.

S netSense si ušetříte pravidelné kontroly prostředí, a ještě zvýšíte jistotu provozu. Rádi vám ho předvedeme.

3D picture of the product netSense

Předvedení naživo

Máte zájem o bezplatnou ukázku naživo? Kontaktujte nás nebo nám zanechte svůj e-mail, my se vám ozveme.

Jan-Knettig
Ing. Jan Knettig
IT konzultant
 
+420 734 686 018
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.